Jak používat kryt proti kroupám na auto

Krupobití se často objevuje na obzoru v okamžiku, kdy se blíží bouřka. Než se snažit vtěsnat auto do stísněné garáže nebo se starat o to, zda máte aktualizované pojistné smlouvy, je rozumnější a rozumnější investovat do nejlepšího pojištění proti krupobití pro váš vůz. 

Krupobití se může objevit téměř z ničeho nic a během krátké doby může způsobit vážné škody na vašem voze. Ačkoli k zastavení krupobití je zapotřebí nadlidské síly, dobrou zprávou je, že existují potahy na auto, které mohou vaše vozidlo před krupobitím ochránit.

Kryt proti krupobití, známý také jako ochrana proti krupobití, je určen ke snížení škod způsobených krupobitím na vozidlech.

Co je kryt proti kroupám pro auto?

Kryt proti krupobití, známý také jako ochrana proti krupobití, je určen ke snížení škod způsobených krupobitím na vozidlech. Tento kryt stačí umístit na kapotu, čelní sklo a další vnější části vozu. Jakmile jej nasadíte, kryt proti kroupám ochrání váš vůz před kroupami, které by mohly způsobit promáčknutí a další poškození vašeho vozidla.

Tipy pro montáž krytu proti kroupám

Níže uvádíme několik tipů, jak namontovat kryt proti krupobití na auto:

Nejprve si umyjte auto

Před instalací krytu proti kroupám nezapomeňte své auto důkladně umýt odshora dolů. Omezíte tak množství nečistot, které by se mohly zachytit mezi krytem a vozem. Pokud nakonec zakryjete svůj vůz, i když je stále špinavý a neumytý, mohly by nečistoty poškrábat lak při každé instalaci nebo demontáži krytu.

Zkontrolujte směr instalace

Některé kryty proti kroupám mají zadní a přední část. Ujistěte se, že přední část krytu je také nainstalována na přední části vašeho vozidla. 

Držte kryt nad zemí

Pokud necháte kryt auta na zemi, může dojít k zanesení nečistot a vlhkosti mezi auto a kryt. To může zanechat stopy po víření nebo podpořit růst plísní, pokud se to nekontroluje.

Zkontrolujte své vozidlo

I když si možná myslíte, že jste vše udělali správně, bylo by dobré občas vozidlo zkontrolovat. Ujistěte se, že pod krytem nejsou žádné stopy po nečistotách nebo vlhkosti. Náprava případných problémů s instalovaným krytem by mohla být náročnější, pokud je nebudete řešit hned.

Potřebujete těsný kryt proti kroupám?

Kryt proti krupobití pro auto by měl mít přiléhavý tvar podobný pohodlné obuvi. Dbejte na to, abyste si nechali určitý prostor, který vám umožní kryt aplikovat, aniž byste ho roztrhli nebo natáhli. 

Doporučujeme také hledat nepříliš objemný kryt proti kroupám. Vakovitý kryt proti kroupám by mohl propustit vodu nebo nečistoty mezi kryt a vozidlo. Příliš volný kryt proti kroupám by mohl skončit zachycením větrem podobně jako padák. To by mohlo zvýšit riziko, že se kryt při silných bouřkách rozletí.

Podtrženo, sečteno

Nejlepší pojištění proti krupobití pro auto sníží riziko poškození vašeho vozidla během silných bouřek. Ušetří vás pojistných událostí a méně nákladných oprav a zároveň zachová úžasný vzhled vašeho vozidla po dlouhou dobu.

Články ze stejné kategorie:

    Žádné nenalezeno
Přejít nahoru