Nejlepší vlastnosti Domovanje Web Hosting Company

Dobře si prohlédněte obsah a návštěvnost svých současných webových stránek. Předpokládáte, že kvůli většímu počtu návštěvníků budete v budoucnu potřebovat více zdrojů? Nebo plánujete přidat další obsah, například galerie videí nebo fotografií? 

Pokud ano, pak máte štěstí, protože se můžete spolehnout, že Domovanje bude škálovat s růstem vašeho podnikání. Poskytovatel dokáže vytvořit prostor pro vaši expanzi a držet s ní krok, takže se nemusíte bát, že byste jej v dohledné době přerostli.

Zabezpečení

Každá webhostingová společnost ví, jak důležité je zajistit maximální bezpečnost všech webových stránek, které má na starosti. Webhostingové servery Domovanje jsou vybaveny výkonnými a účinnými firewally. Společnost také neustále monitoruje servery, zda nedošlo k neoprávněnému vniknutí nebo neobvyklé aktivitě. 

Webový hostitel také podporuje certifikáty Secure Socket Layer neboli SSL, které slouží jako další bezpečnostní vrstva, která dokáže zašifrovat data putující mezi prohlížečem uživatelů webu a vaším prohlížečem. Protokol SSL se dnes stal standardem pro každou webovou stránku. Je také nutností pro webové stránky, které přijímají platby za prodej produktů nebo obojí.

Webový hostitel také podporuje certifikáty Secure Socket Layer neboli SSL, které slouží jako další bezpečnostní vrstva, která dokáže zašifrovat data putující mezi prohlížečem uživatelů webu a vaším prohlížečem.

Rychlost

Věřte tomu nebo ne, ale vaše webové stránky by se měly načíst do 2 sekund, a pokud to trvá déle, je pravděpodobné, že návštěvníci bez rozmýšlení odejdou. Podle rychlosti načítání stránek hodnotí webové stránky také společnost Google.

To vše jen znamená, že webové stránky s pomalým nebo špatným výkonem se nejen vyhýbají zákazníkům, ale nakonec také zhorší vaše umístění ve vyhledávačích. 

Ačkoli rychlost vašich webových stránek může ovlivnit několik různých faktorů, mít spolehlivého webového hostitele s dostatečným výpočetním výkonem, pamětí a výkonným serverem, který se přizpůsobí rychlosti načítání stránek jako blesk, je pro všechny moderní firmy zásadní.

Články ze stejné kategorie:

    Žádné nenalezeno
Přejít nahoru